Izolacja natryskowa

izolacja natryskowa

MASTER MICHAŁ LEKSY – ŚLĄSK – POLIURETANOWE IZOLACJE NATRYSKOWE

Firma MASTER ze Śląska wykonuje izolacje amerykańską pianką natryskową na terenie województwa śląskiego. Oferujemy praktyczną i niezawodną natryskową metodę ocieplenia poddasza oraz izolacji fundamentu, stropu, ściany i dachu. Izolacje amerykańską pianką natryskową prowadzimy w obszarze: Katowice, Gliwice, Bytom, Chorzów, Zabrze, Siewierz, Strzelce Opolskie, Lubliniec i rejonach przyległych.

MASTER TARNOWSKIE GÓRY – OCIEPLENIE PODDASZA AMERYKAŃSKĄ PIANKĄ POLIURETANOWĄ

Atutami oferowanej przez firmę MASTER technologii ociepleń poddaszy jest błyskawiczne wykonanie, wzorowa szczelność i długowieczna trwałość natryskowej izolacji piankowej. Natryskowa metoda instalacji izolacyjnej pianki poliuretanowej gwarantuje precyzyjne uszczelnienie poddasza bez wystąpienia błędów i ograniczeń montażowych tradycyjnych technologii izolacji budynków. Poddasza zaizolowane pianą natryskową wykazują się długoletnim komfortem temperaturowym, wilgotnościowym i dźwiękowym. Używane przez nas paro-przepuszczalne pianki poliuretanowe do ociepleń poddaszy są objęte bezterminową, pisemna gwarancją jakości amerykańskiej marki LALLAFOM USA.

FIRMA MASTER MICHAŁ LEKSY – IZOLACJA NATRYSKOWA FUNDAMENTÓW I STROPÓW

Każda przegroda budowlana zaizolowana zamknięto-komórkową pianką poliuretanową zostaje w pełni zabezpieczona termicznie i przeciw wilgociowo. Bezszwowe połączenie izolacji poliuretanowej bezpośrednio ze strukturą fundamentu czy stropu czyni te elementy niezwykle odpornymi na różnice temperaturowe i penetrację wilgoci. Nie ma tam miejsca na punk rosy czy niedoróbki technologiczne.

ŚLĄSK – SYSTEMOWE IZOLACJE NATRYSKOWE DACHÓW PŁASKICH

Termo i hydro izolacja zewnętrznej połaci dachu systemem natrysku eliminuje newralgiczne i problematyczne łączenia typowego pokrycia dachowego. Kompletny, składający się z trzech elementów, poliuretanowo – silikonowy system dachowy, tworzy niezawodną i trwałą ochronę tej szczególnie narażonej na warunki zewnętrzne przegrody budowlanej. Dachowa piana poliuretanowa stanowi tu barierę dla temperatury i wilgoci, silikon dla wody i promieniowania UV a kruszywo kwarcowe zabezpiecza całość przed uszkodzeniami mechanicznymi i ptactwem. Dodatkowo system eliminuje koszty zrywania i utylizacji dotychczas eksploatowanego poszycia dachowego.

IZOLACJE NATRYSKOWE MASTER – AMERYKAŃSKIE SYSTEMY DOCIEPLEŃ POLIURETANOWYCH

Izolujemy budynki pianami PUR marki LALLAFOM USA – materiałami bezwonnymi, bezpiecznymi zdrowotnie i pożarowo oraz stabilnymi fizycznie i trwałymi w czasie. MASTER IZOLACJE wykona w woj. śląskim i terenach przyległych ocieplenie poddasza pianką, izolację fundamentu i stropu, zabezpieczenie dachu czy docieplenie elewacji

Od samego początku przygody z budownictwem kierujemy się dewizą, że w celu osiągnięcia sukcesu należy w pełni poświęcić się powierzonemu zadaniu – dlatego albo wykonujmy coś na 100% albo nie robimy tego w cale. Z tego powodu podczas realizacji inwestycji wykorzystujemy zarówno najwyższej klasy markowy sprzęt natryskowy jak i sprawdzony, niezawodny i bezpieczny materiał. Rozumiemy, że w celu prawidłowego wykonania robót potrzebna jest znajomość wiedzy technicznej, dlatego przed rozpoczęciem nowej gałęzi działalności odbyliśmy szereg szkoleń dotyczących ugruntowania wiedzy technicznej, technologicznej i sprzętowej.

Posiadamy rekomendację Europejskiej Organizacji Poliuretanowych Izolacji Natryskowych (eopin.org) oraz autoryzację marki Lallafom USA

Do wszelkich zadań przystępujemy z dużym zaangażowaniem i otwartością na współpracę. Do tej pory świadczyliśmy usługi dla osób prywatnych, deweloperów i firm budowlanych. Każdego potencjalnego kontrahenta traktujemy indywidualnie, starając się odpowiedzieć na wszelkie pytania, zaproponować gotowe rozwiązania tak, aby spełnić wszelkie wymagania dotyczące planowanej inwestycji, ze względu na to, że priorytetem jest dla nas zadowolony klient, który chętnie poleci nas swojemu sąsiadowi, koledze i rodzinie.

Dotychczasowe zlecenia wykonywaliśmy na terenie województwa śląskiego i opolskiego, jednak odległość nie stanowi bariery dla przyjmowanych zleceń. Jesteśmy otwarci na rozszerzenie okręgu przyjmowanych zleceń na tereny województw ościennych.

 

 

Certyfikat Autoryzacji LALLAFOM® USA